Kariera

Jesteśmy firmą technologiczną zatrudniającą inżynierów oprogramowania: programistów, projektantów i analityków. Praca w naszej firmie oferuje możliwość pracy przy ciekawych projektach, zdobycie doświadczenia i poszerzenie swoich kompetencji.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Rozwój

W naszym zespole będziesz miał możliwość rozwoju swoich umiejętności. Pracujemy z wieloma różnorodnymi technologiami, aplikacjami i zagadnieniami biznesowymi. Stawiamy na podnoszenie kwalifikacji i przepływ wiedzy w naszej firmie - organizujemy wewnętrzne szkolenia i warsztaty. Regularnie inwestujemy także w poznanie i opracowanie nowych technologii, rozwój nowych produktów.

Ciekawe projekty

Dajemy okazję pracy przy ciekawych projektach - zarówno tych większych, międzynarodowych, jak i mniejszych, które będzisz mógł realizować samodzielnie mając duży wpływ na efekt i sposób jego realizacji.

Różnorodność

Pracując w naszym zespole będziesz miał okazję poznania wielu różnych technologii, aplikacji i obszarów biznesowych. Pracujemy z bazami danych, aplikacjami desktop, webowymi, mobilnymi, systemami raportowania, z aplikacjami rozwijanymi samodzielnie oraz rozwojem gotowych pakietów ERP, tworzymy rozwiązania od zera i rozwijamy już istniejące.

Integracja

Dbamy o dobrą atmosferę i pracę zespołową. Poza pracą regularnie spotykamy się na firmowych obiadach, organizujemy imprezy integracyjne. Realizujemy cykl wewnętrznych warsztatów na których dzielimy się wiedzą, osiągnięciami, stawiamy problemy do rozwiązania.

Kameralna atmosfera

Jesteśmy małym zespołem w którym panuje swobodny nastrój. Nie ma u nas korporacyjnej atmosfery. Nie wywieramy presji.

Satysfakcja

Chcemy aby wszyscy w naszym zespole czerpali satysfakcję ze swojej pracy i realizowanych zadań. Wierzymy że jest to niezbędne aby osiągać dobre rezultaty w naszej dziedzinie. Słuchamy uważnie w jakich kierunkach nasi pracownicy chieliby się rozwijać, jak realizować stawiane im zadania.